Ochrana osobních údajů

 

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR)

 

1. Jsem fyzická osoba Šárka Hulalová, IČ 76007529, se sídlem Budějovická 1077, 389 01 Vodňany, poleptotriko@email.cz, zapsaná u Městského úřadu Vodňany. Velmi si vážíme Vaší důvěry, a proto chráníme Vaše data před jejich zneužitím. S Vašimi osobními údaji pracujeme tak, abychom dostáli svým závazkům při plnění kupní smlouvy. Osobní údaje zpracováváme výhradně s Vaším souhlasem, s výjimkou zákonem stanovených případů, kdy ke zpracování osobních údajů Váš souhlas nevyžadujeme.


2. Snažíme se, aby Vašich osobních údajů, které potřebujeme k plnění svých závazků, bylo co nejméně. K vyřízení objednávky a případné reklamaci shromažďujeme Vaše jméno a příjmení, fakturační adresu, doručovací adresu, IČ, telefonní číslo, emailovou adresu a číslo bankovního účtu. Tyto osobní údaje budou námi zpracovávány maximálně po dobu zákonné lhůty pro držení dat 15 let.


3. Vaše osobní údaje mohou pro nás dále zpracovávat  externí dopravci Česká Pošta s.p., Zásilkovna s.r.o. a účetní firma pro daňové účely. Vždy klademe důraz na zabezpečené nakládání s těmito údaji a na jejich ochranu před případným zneužitím.

Připojte se k nám a získejte

slevu 10%

na svůj další nákup. Jako odběratel novinek budete jako první vědět o nových produktech a speciálních nabídkách.

Nebojte se, stejně jako vy, nenávidíme spam a nikdy nebudeme sdílet Vaše údaje se třetími stranami. Více informací naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Nákupní košík